LED ліхтар вуличний VIDEX IP65 50W 5000Lm 5000K VL-SLE16-505
Виробник: VIDEX
Немає в наявності
LED вуличний ліхтар VIDEX IP65 50W 5000Lm 5000K призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких, так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Діаметр 62 мм
Матеріал основи Алюміній
Потужність, Вт 50 Вт
Розміри 400 х 154 х 76 мм
Світловий потік, Лм (LED) 5000
Сила струму 250 мА
Гарантія 2 року
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) LED ліхтар вуличний VIDEX IP65 50W 5000Lm 5000K VL-SLE16-505
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Світлодіодна лампа Ardero LB-201 5,4Вт E14 4000K
В наявності
Автоматичний вимикач ВА88-32 3Р 16А 25кА УEK
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF333DWME
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-58 4Вт E14 4000K
В наявності
YT-2451 Кліщі затискні, l= 250 мм
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-159 6Вт E14 4000K свічка на вітрі