Димер 600W білий матовий VIDEX NOTA (VF-NT-DM600-WH)
Виробник: VIDEX
в будь-який інтер’єр — від класичного до мінімалізму, зберігаючи відчуття легкості та порядку.
Место монтажа В стену
Форма корпуса Прямоугольная
Вигляд монтажу Скрытый
Довжина, мм 80
Кількість кнопок 1
Клас захисту IP IP20
Колір Белый
Матеріал корпусу Поликарбонат
Серія NOTA
Тип Светорегулятор (диммер)
Ширина, мм 74
Гарантія 3 года
Країна виробник Китай
Країна реєстрації бренду Украина
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Димер 600W білий матовий VIDEX NOTA (VF-NT-DM600-WH)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Поворот 90 град. труба-труба, IP40, д.32мм 50432 ДКС
Реле времени АСКО-УКРЕМ NTE8-10В задержка вкл
Немає в наявності
Прожектор акумуляторний 30Вт IP44 LEDVANCE
Немає в наявності
LED Світильник архітектурний AR082G IP54 VIDEX E27x2
Акумулятор гелевий LPN-GL 12V - 65 Ah (JAPAN)
Модель:LP-13718
Наконечник під гвинт з ізоляцією АСКО RV 3,5-6,0
ТОП ПРОДАЖ
Світлодіодний світильник Feron LN7 3W хром
Світлодіодна лампа Feron LB-153 10Вт GX53 4000K