AVT-1-NEON 120Y2835-220V-7W/m IP65 8*16mm Світлодіодний неон жовтий smd2835
Заповніть свій простір сонячним світлом з неоновою стрічкою 220В AVT-1-NEON 120Y2835-220V-7W/m IP65 8x16mm жовта
Тепло жовте світло
Неонова стрічка AVT-1-NEON з яскравими жовтими світлодіодами 120Y2835 привносить у ваш простір відчуття теплоти та оптимізму. Зі споживаною потужністю 7W/m, ця стрічка забезпечує чудове освітлення.
Стійкість та гнучкість в установці
Захищена ступенем захисту IP65, ця стрічка надійно працює в умовах вологості та пилу. З розмірами 8x16mm вона універсальна в установці, надаючи свободу у виборі дизайну та схеми освітлення.
Довжина в бухті 50
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Жовтий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Без контролера
Потужність, Вт/м 7
Тип Неон
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-1-NEON 120Y2835-220V-7W/m IP65 8*16mm Світлодіодний неон жовтий smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
LED Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL014W-S
Перемикач кулачковий пакетний ПКП SBI 16А/3.833 (1-0-2 3 полюси)