Стрічка світлодіодна AVT-840CW2835-12V smd 2835
ТОП ПРОДАЖ
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 168
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Холодий білий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 12
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Стрічка світлодіодна AVT-840CW2835-12V smd 2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
LED вуличний ліхтар автономний VIDEX 40W 5000K
Немає в наявності
Світильник садово-парковий PALACE A005 60Вт Е27 чорний
Акумулятор GV LiFePО4 12V (12,8V) - 12 Ah (154Wh) 31173