Стрічка світлодіодна AVT-840NW2835-12V smd 2835
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Нейтральний (білий)
Кольорова температура 4000K, 4500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 11
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Стрічка світлодіодна AVT-840NW2835-12V smd 2835
Немає запитань про цей товар.
ТОП ПРОДАЖ
Світильник LINEARLED MOBILE 300 мм з д/р й освітленості 4x1.5AA
YT-2313 Кліщі для обтискання концевиків, l= 205 мм
Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100А) пластик Smart BT
Модель:LP-38057
Немає в наявності
Гніздо пряме посилене з заземленням NX1008
YT-18610 Кабельоріз YATO до кабелів l=370 мм
LED прожектор автономний VIDEX 600Lm 5000K Сенсорний
ТОП ПРОДАЖ
Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 160 Ah (4096Wh) (BMS 200A/100А) метал LCD Smart BT
Модель:LP-24316
Немає в наявності
Ключ ріжково-накидний Cr-V 19мм Berg 48-313