Стрічка світлодіодна AVT-840WW3528-12V smd 2835
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Теплий білий
Кольорова температура 2700K, 3500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 11
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Стрічка світлодіодна AVT-840WW3528-12V smd 2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Гірлянда роса-мішура 3 м,150 Led +USB мультисвітло
ТОП ПРОДАЖ
ТОП ПРОДАЖ
LED лампа акумуляторна TITANUM A68 10W E27 4000K 220V