Світильник висотный LED VIDEX 150W 5000K 220V чорний (VL-HB01-1505B)27662
Виробник: VIDEX
LED світильник висотний High Bay VIDEX HB01 150W 27000Lm 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщеннях, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень (не підходить для використання в побутових приміщеннях). Виріб оснащений легким і міцним алюмінієвим корпусом. Світильник монтується підвісним способом за монтажне кільце, переважно на гак та кріпиться до нерухомих опор. При тривалому використанні виріб може сильно нагріватись,але при цьому не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 290x151мм.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга становить 110-277В, 50/60Гц.
Кольорова температура 5000K
Максимальна потужність світильника 150 Вт
Матеріал основи Алюміній
Напруга мережі AC 110-277 V
Розміри 290x151 мм
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Світильник висотный LED VIDEX 150W 5000K 220V чорний (VL-HB01-1505B)27662
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Накладний світильник неповоротний Feron ML174 GU10 IP20 чорний
Командоапарат 2х поз подовжена ручка ХВ2-ВJ21 АСКО-УКРЕМ
LED світильник лінійний магістральний VIDEX BNL02 24W 0.6М 5000K 220V Black
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX BNWL05 50W 1.5М 5000K 220V
ТОП ПРОДАЖ
Світильник світлодіодний квадратний Ultralight RL 2036 36Вт
Немає в наявності
Світильник світлодіодний UL 319 12W, IP54, коло, білий