Світильник висотный LED VIDEX 200W 5000K 220V 36000Lm чорний (VL-HB01-2005B)28447
Виробник: VIDEX
LED світильник висотний High Bay VIDEX HB01 200W 36000Lm 5000K (VL-HB01-2005B)- це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщеннях, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень (не підходить для використання в побутових приміщеннях). Виріб оснащений легким і міцним алюмінієвим корпусом. Світильник монтується підвісним способом за монтажне кільце, переважно на гак та кріпиться до нерухомих опор. При тривалому використанні виріб може сильно нагріватись, але при цьому не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 347x157мм.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга становить 110-277В, 50/60Гц.
Кольорова температура 5000K
Максимальна потужність світильника 200 Вт
Матеріал основи Алюміній
Напруга мережі AC 110-277 V
Розміри 347x157 мм
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Світильник висотный LED VIDEX 200W 5000K 220V 36000Lm чорний (VL-HB01-2005B)28447
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Реле напруги ZUBR D6-40 red 40А 3-ф фазне
Світильник світлодіодний офісний DELUX CFQ LED 40 36W PL01 4000K (595*595)