Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 16.6A 200W IP20 (VL-LST-P200-12V)
Виробник: VIDEX
Клас захисту IP IP20
Напруга на виході, В 12В
Потужність, Вт 200
Призначення Для світлодіодного освітлення
Розміри 190 x 58 x 29 мм
Сила струму 960 mA
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 16.6A 200W IP20 (VL-LST-P200-12V)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Люстра стельова класична торт Sirius Ш 55784-500
ТОП ПРОДАЖ
Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 160 Ah (4096Wh) (BMS 200A/100А) метал LCD Smart BT
Модель:LP-24316
Немає в наявності
Настільна лампа LED Ultralight DSL049 5W 4500K IP20 220V Біла