Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 33.3A 400W IP20 (VL-LST-P400-12V)
Виробник: VIDEX
Клас захисту IP IP20
Напруга на виході, В 12В
Потужність, Вт 400
Призначення Для світлодіодного освітлення
Розміри 239 x 63 x 30 мм
Сила струму 1.86 A
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 33.3A 400W IP20 (VL-LST-P400-12V)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Ключ комбінований YATO з тріскачкою та шарніром 20 мм (YT-1686)