Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 8.25A 100W (VL-LST-P100-12V)
Виробник: VIDEX
Немає в наявності
Клас захисту IP IP20
Напруга на виході, В 12В
Потужність, Вт 100
Призначення Для світлодіодного освітлення
Розміри 165 x 58 x 29 мм
Сила струму 460 mA
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 8.25A 100W (VL-LST-P100-12V)
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Нічник 0,2 Вт білий NIGHTLUX CARTOO WT 4,5V 6XBLI1 LEDV із д/р 3xAAA