Ліхтар вуличний  LED VIDEX 100W 5000K 220V сірий(VL-SLE14-1005)
Виробник: VIDEX
Немає в наявності
LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 100W 5000K
Простий в установці і підключенні. Його розміри становлять усього 564x189х88мм.
Діаметр 62 мм
Джерело харчування Від мережі
Енергоефективність 100 Лм/Вт
Захист (IP) IP65
Коефіцієнт потужності 0.9
Колір Сірий
Кут розсіювання 130°
Матеріал основи Алюміній
Потужність, Вт 100 Вт
Розміри 564 х 189 х 88 мм
Світловий потік, Лм (LED) 10000
Сила струму 500 мА
Стиль Сучасний
Тип Консольні світильники
Тип лампи Вбудовані світлодіоди
Форма Прямокутна
Гарантія 2 року
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Ліхтар вуличний LED VIDEX 100W 5000K 220V сірий(VL-SLE14-1005)
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
LED світильник аварійний TITANUM 60 LED 6500K
В наявності
Набор бит YATO TORX SECURITY T20x100мм T30x100мм квадрат 1/4" 2шт (YT-0492)