LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-BLACK (VLE-ERC-72B)
Виробник: VIDEX
  • Колірна температура світла: 2700K-6000K
  • Якість світла: Ra > 80
  • Напруга:AC 175-265 V
  • Потужність: 72 W
  • Енергоефективність:85 Lm/W
  • Клас енергоспоживання: А+
  • Світловий потік: 4700 Lm
  • Максимальна сила струму:350mA
  • Кут розсіювання: 120°
  • Матеріали:Алюміній-полікарбонат
  • Тип монтажу:Накладний, підвісний
  • Клас захисту, IP:20
  • Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
  • Розміри:450mm x 450mm x 80mm
  • Вага:1.8кг
Вигляд Стельові
Індекс кольору >80
Вага 1.8кг
Джерело харчування Від мережі
Клас захисту IP IP20
Колір основи Чорний
Колір плафона Чорний
Колір свічення Нейтральний, Теплий, Холодний
Максимальна потужність світильника, Вт 72
Максимальна сила струму 350 мА
Матеріал основи Алюміній, Полікарбонат
Напруга, В 230 В
Розміри 450 х 450 х 80 мм
Спрямованість світла Гіпсокартонні, Натяжні
Стиль Сучасний, Мінімалізм, Хай тек
Термін служби (LED) 35000 ч
Тип Стельові світильники
Тип використовуваної лампи LED-модуль
Тип стелі Гіпсокартонні, Натяжні
Форма Круглий
Гарантія 3 роки
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%