LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-72W)
Виробник: VIDEX
  • Категорія: Настінно-стельові світильники
  • Колірна температура світла: 2700K-6000K
  • Якість світла: Ra > 80
  • Напруга: AC 175-265 V
  • Потужність: 72 W
  • Клас енергоспоживання: А
  • Світловий потік: 4700 Lm
  • Максимальна сила струму: 350mA
  • Кут розсіювання: 120°
  • Коефіцієнт потужності: 0.92
  • Матеріали: Алюміній-полікарбонат
  • Тип монтажу: Накладний, підвісний
  • Клас захисту, IP: 20
  • Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
  • Гарантійний термін: 3 роки
  • Розміри: 450mm х 450mm х 80mm
  • Вага: 1.8кг
Вигляд Стельові
Індекс кольору 80
Вага 1.8кг
Джерело харчування Від мережі
Клас захисту IP IP20
Колір основи Білий
Колір плафона Білий
Колір свічення Нейтральний, Теплий, Холодний
Максимальна потужність світильника, Вт 72
Максимальна сила струму 350 мА
Матеріал основи Алюміній, Полікарбонат
Напруга, В 230 В
Розміри 450 х 450 х 80 мм
Спрямованість світла Гіпсокартонні, Натяжні
Стиль Сучасний, Мінімалізм, Хай тек
Термін служби (LED) 35000 год
Тип Стельові світильники
Тип використовуваної лампи LED-модуль
Тип стелі Гіпсокартонні, Натяжні
Форма Кругла
Гарантія 3 роки
0%
2
0%
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-72W)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Труба гофрована двостінна D90 121990AN ДКС
Немає в наявності
Труба гофрована двостінна D50 121950 ДКС
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
Перемикач навантаження FSD2 4P 63A 1-0-2 Промфактор