LED світильник VIDEX EDGE-SC-72W-BLACK (VLE-ESC-72B)
Виробник: VIDEX
  • Колірна температура світла: 2700K-6000K
  • Розміри: 450mm х 450mm х 80mm
  • Якість світла: Ra > 80
  • Напруга: AC 175-265 V
  • Потужність: 72 W
  • Клас енергоспоживання: А
  • Світловий потік: 4700 Lm
  • Максимальна сила струму: 350mA
  • Кут розсіювання: 120°
  • Коефіцієнт потужності: 0.92
  • Матеріали: Алюміній-полікарбонат
  • Тип монтажу: Накладний, підвісний
  • Клас захисту, IP: 20
  • Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
Вигляд Стельові
Індекс кольору 80
Вага 2.1кг
Джерело харчування Від мережі
Клас захисту IP IP20
Колір основи Чорний
Колір плафона Чорний
Колір свічення Нейтральний, Теплий, Холодний
Максимальна потужність світильника, Вт 72
Максимальна сила струму 350 мА
Матеріал основи Алюміній, Полікарбонат
Напруга, В 230 В
Розміри 450 х 450 х 80 мм
Тип стелі Гіпсокартонні, Натяжні
Форма Квадратна
Гарантія 3 роки
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) LED світильник VIDEX EDGE-SC-72W-BLACK (VLE-ESC-72B)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Перемикач навантаження FSD2 2P 63A 1-0-2 Промфактор