AVT-120O2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Світлодіодна стрічка AVT-120O2835-220V-6W: тепло оранжевого світла
Потужність та яскравість
Ця стрічка працює від напруги 220 В, забезпечуючи високу потужність та чудове освітлення. З 120 світлодіодами на метр, вона забезпечує рівномірне та яскраве освітлення оранжевого кольору.
Унікальне помаранчеве світло
Довговічність та захист
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Помаранчевий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120O2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Світильник VIDEX під лампу 6xGX53 накладний білий VL-SPF21B-WP
ТОП ПРОДАЖ
Вилка мережева IP44 з заземленням пряма 16A з ручкою чорна TITANUM STANDARD