AVT-120B2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Світлодіодна стрічка AVT-120B2835-220V-6W: світ у синіх тонах
Яскравість і потужність
Ця стрічка працює від напруги 220 В, що забезпечує високу потужність та чудове освітлення. З щільністю 120 світлодіодів на метр вона гарантує яскравість і насиченість синього кольору.
Атмосфера в синіх тонах
Міцність та захист
Довжина в бухті 50
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Синій
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 6
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120B2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC24W 220V 1200W інфрачервоний
Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний
LED світильник IP65 круглий VIDEX 18W 5000K сенсорний