Cвітильник LED VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-RGB-72W)/28125
Виробник: VIDEX
Категорія:Настінно-стельові світильники Колірна температура світла:2700K-6000K Якість світла:Ra > 80 Напруга:AC 175-265 V Потужність:72 W Клас енергоспоживання:А Світловий потік:4700 Lm Максимальна сила струму:350mA Кут розсіювання:120° Коефіцієнт потужності:0.92 Ресурс роботи:35000г Матеріали:Алюміній-полікарбонат Тип монтажу:Накладний, підвісний Клас захисту, IP:20 Робоча температура:-20°C ~ + 40°С Гарантійний термін:3 роки Розміри:450mm х 450mm х 80mm
Тип Бра, Стельові світильники
Джерело харчування Від мережі
Колір основи Білий
Колір плафона Білий
Колірова температура 2700K-6000K
Розміри 450mm х 450mm х 80mm
Тип використовуваної лампи Світлодіодна (LED)
Клас захисту IP IP20
Колір свічення RGB (різнобарвний)
Особливості З лампою в комплекті
Спрямованість світла Униз
Стиль Декоративний, Класичний, Французький, Мінімалізм, Сучасний, Хай тек
Тип стелі Армстронг, Гіпсокартонні, Натяжні
Форма Кругла
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Cвітильник LED VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-RGB-72W)/28125
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Бездротова клавіатура з сенсорним екраном Ajax KeyPad TouchScreen White
ТОП ПРОДАЖ
Світлодіодний світильник Feron LN7 3W хром
ТОП ПРОДАЖ
Лампа LED VIDEX високоефективна C37h 6W E14 4100K 220V VL-C37h-06144/28599
Коліно Вентс 822 для плоских каналів 60х204/d125
Вилка з заземленням пряма звичайна чорна  NX1100
Ключ комбінований YATO з тріскачкою та шарніром 16 мм (YT-0197)
LED світильник IP65 круглий VIDEX 18W 5000K з сенсором освітленості